CZECHMAN TRIATLON 2011 REKORDNÍ - DÍKY VÁM!

CZECHMAN tým, agentura BALASOER a Český svaz triatlonu děkuje a blahopřeje všem závodníkům a divákům, kteří dokázali vytvořit skvělou atmosféru na CZECHMAN Triatlonu 2011. Vážíme si nevídaného zájmu překonávat sebe sama. Do hlavního závodu odstartovalo 324 závodníků, z toho 21 žen, a dále 22 štafet a 28 dětí.

Letošní závod byl díky teplému počasí velmi náročný a určitě ho můžeme označit za jeden z nejtěžších v pětileté historii. Navzdory obtížným podmínkám cílovou pásku protnulo 293 CZECHMANŮ! Na závodech se vždy s napětím čeká na ty první v cíli, ale musíme pamatovat na to, že vyhráli vlastně všichni, kteří dokázali 113 km dlouhou trať zvládnout. Navíc o ničem nebylo dopředu rozhodnuto. I ten, kdo nakonec stál na stupních vítězů, se potýkal s vyčerpáním stejně jako jeho kolegové, kteří CZECHMANA absolvovali v delším čase. Obdiv jistě patří závodníkům, kteří dokázali, že jsou nejlepší, ale pořadatelé závodu by rádi vyjádřili uznání každému jednotlivci, jenž sebral odvahu a postavil se na start.

Bez vás, vážení závodnicí a milé závodnice, by CZECHMAN Triatlon nebyl rok od roku oblíbenějším, napínavějším a prestižnějším závodem. Doufáme, že i partnerství s FORD MOTOR COMPANY zůstane zachováno a přispěje k dalšímu zlepšení podmínek a zázemí našeho společného díla. Děkujeme za vaše nasazení a slibujeme vám, že za vámi v organizaci příštího ročníku s energií a odhodláním nezůstaneme pozadu.

Váš CZECHMAN tým a agentrura BALASOER

Novinky

Archiv novinek